Ana Sayfa         e-ileti        Site Haritası
     
ONLINE ARAŞTIRMA ve ONLINE DOSYA TAKİBİ

Marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım için başvuru yapmadan önce ONLINE ARAŞTIRMA, başvuru yaptıktan sonra da ONLINE DOSYA TAKİBİ işlemlerinizin tamamını bu bölümden yürütebilirsiniz.

ON-LINE BİLGE
Bu bölümden erişeceğiniz bilgilerin tamamı, Türk Patent Enstitüsü(TPE) veritabanına bağlanılarak alınmaktadır. Her türlü tasarrufta bulunma hakkı ve yetkisi TPE'ye aittir. TPE'nin izni olmaksızın, münhasıran ticari amaçlarla kullanılamaz. TPE tarafından yayınlanan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği sürekli kontrol edilerek en üst düzeyde fayda sağlamak amacıyla iyileştirilmeke birlikte, asla hata olmayacağı garantisi verilmemektedir. Araştırma esnasında sağlanan veriler yalnızca bilgi amaçlı olup, araştırma sonuçlarına dayanarak yapacağınız başvurularınızın kesinlikle tescil edileceği anlamını taşımamaktadır.

Markanızı yalnızca fiilen kullanacağınız ya da kullanmayı düşündüğünüz alanlarda tescil ettirmek istediğiniz takdirde, ön araştırmanızı da yalnızca bu alanlarda yaparak pek çok arama sonucunun içinde kaybolmaktan kurtulabilirsiniz. Marka araştırması esnasında kullanılan ve 01.01.2013 tarihi itibariyle revize edilerek güncellenen Nice (Nis) Sınıflandırmasını içeren "SINIF LİSTESİ"ne buradan ulaşabilirsiniz.

Online Araştırma (online marka araştırma, online patent araştırma, online tasarım araştırma) için; açılan pencerede ilgili bölümlerin tamamını veya bazı bölümlerini doldurup, onay kodunu girdikten sonra sonuçları listeleyebilirsiniz.  

Dosya takibi (online marka dosya takibi, online patent dosya takibi, online tasarım dosya takibi) için; başvuru esnasında elde ettiğiniz "KAYIT NUMARASI"nı veya "DOSYA NUMARASI"nı kullanabilirsiniz. Dosya numaranız, tescil sürecinin tamamlanmasının ardından, aynı zamanda tescil numaranız olarak işleme alınacaktır. 

Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen FİRMAMIZLA İRTİBATA GEÇİN! =>>>
MARKA
PATENT / FAYDALI MODEL
ENDÜSTRİYEL TASARIM
İRGBPMTEİBHMREİYTNB
            ON-LINE BİLGE

* ONLINE MARKA
* ONLINE PATENT / F. MODEL
* ONLINE TASARIM

- Yeni başvurularınız için ARAŞTIRMA
- Eski başvurularınız için DOSYA TAKİBİ

işlemlerini   "BURADAN" yapabilirsiniz !...
GARANTİLİ Marka Tescili !
Son Tarih: Süresiz
Patent tescili ve/veya marka tescili yaptırarak haklarınızı koruyabileceğiniz en doğru yerdesiniz !...
© 2007 - 2016 Bilge Patent Ltd. Bu sitenin tüm hakları Bilge Patent Ltd.'ye aittir. Bilge Patent Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz!
ONLAR DA BİLGE PATENTTERCİH ETTİLER                                                       Tüm Referanslarımız...
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Ticaret Merkezi B-15 Blok No: 51 Esenler 34295 İstanbul, Türkiye
Tel.: +90 212 554 74 74 (pbx)   Faks: +90 212 554 74 74   e-ileti: bilgi@bilgepatent.com.tr
SABİT FİKİRLİ FİYAT
KAMPANYASI !
Son Tarih: 31.10.2009 / Sona Erdi