Ana Sayfa         e-ileti        Site Haritası

HAKKIMIZDA

Bilge Patent Ltd., Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuş,   T.C. Türk Patent Enstitüsü nezdinde işlem yapma yetkisine sahip bir vekillik firmasıdır. Özellikle; marka, patent, endüstriyel tasarım, coğrafi işaret ve entegre devre topoğrafyalarının yurt içinde ve yurt dışında tescil edilerek korunmaları konusunda çalışmaktadır. Araştırma ve tescil edilebilirlik değerlendirmesi, halihazırda başvuru sürecinin ilk aşamasında verilen hizmetlerdir. Ayrıca, tescil sonrası takip ve tescilli haklar üzerinde meydana gelebilecek değişikliklerle ilgili olarak da geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Firmamız, normal tescil ve tescil sonrası vekillik işlemleri dışında, firmaların gelişerek varlıklarını devam ettirebilmelerini sağlayacak, süreklilik arzeden etkin bir fikri ve sınai mülkiyet stratejisi oluşturulması ve yürütülmesi konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Bilge Patent Ltd.; ayrıca, kalite geliştirme sistemleri ve belgelendirme gibi farklı alanlarda da, her biri kendi konularında yetkinliklerini kanıtlamış çözüm ortaklarıyla birlikte gerekli hizmetleri sunmaktadır.   


VİZYONUMUZ

Sahip olduğumuz değerlerden ödün vermeden, konusunda ilk akla gelen belli başlı lider firmalar arasında yer almaktır.


MİSYONUMUZ

Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarını, insanların; hatta, ülkelerin gelişerek ilerlemelerinin en önemli unusurlarından biri olarak görüyoruz. Buradan hareketle amacımız; Fikri ve Sınai Haklar konusuda gerekli bilincin yaygınlaştırılmasını sağlamak ve her zaman beklentilerin üzerine çıkarak müşterilerimiz ve bağlantılı olduğumuz diğer tüm kişiler/kuruluşlar için en üst düzeyde katma değer yaratmaktır.


DEĞERLERİMİZ / YETKİNLİKLERİMİZ

  • Dürüstlük ve Güven
  • Karşılıklı Saygı
  • Müşteri Odaklılık ve Gizlilik
  • Sürekli ve Hızlı Hizmet
  • Yenilikçilik
  • Katma Değer Yaratmak
KURUMSAL
İRGBPMTEİBHMREİYTNB
            ON-LINE BİLGE

* ONLINE MARKA
* ONLINE PATENT / F. MODEL
* ONLINE TASARIM

- Yeni başvurularınız için ARAŞTIRMA
- Eski başvurularınız için DOSYA TAKİBİ

işlemlerini   "BURADAN" yapabilirsiniz !...
GARANTİLİ Marka Tescili !
Son Tarih: Süresiz
Patent tescili ve/veya marka tescili yaptırarak haklarınızı koruyabileceğiniz en doğru yerdesiniz !...
© 2007 - 2016 Bilge Patent Ltd. Bu sitenin tüm hakları Bilge Patent Ltd.'ye aittir. Bilge Patent Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz!
ONLAR DA BİLGE PATENTTERCİH ETTİLER                                                       Tüm Referanslarımız...
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Ticaret Merkezi B-15 Blok No: 51 Esenler 34295 İstanbul, Türkiye
Tel.: +90 212 554 74 74 (pbx)   Faks: +90 212 554 74 74   e-ileti: bilgi@bilgepatent.com.tr