Ana Sayfa         e-ileti        Site Haritası
KAMPANYALAR / garantili marka tescili !
     
BİLGE PATENT LTD. MARKALARINIZ İÇİN TESCİL GARANTİSİ VERİYOR !...


GARANTİ KOŞULLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ!...

Sınai Mülkiyet Haklarının(marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, entegre devre topografyasıvb. gibi) son yıllardaki hızlı gelişimi pekçok çalışma alanı yaratmıştır. Hızlı gelişiminin yanında, geleceğe dönük bir formasyona sahip olması ve bazı sektörlerdeki istihdam fazlalığı, bu konudaki çalışma alanlarının çok kısa sürede yoğun olarak rağbet görmesine neden olmaktadır. Büyük bir sektör haline gelen ve en çok çalışma alanı oluşturan ve artık bilinen bir meslek olarak yerini alansa, MARKA ve PATENT VEKİLLİĞİ müessesesidir. Sektörde meydana gelen bu gelişmeler, faydalı olarak niteleyebieceğimiz çok sayıda gelimeye neden olduğu gibi, bu durumdan art niyetli olarak faydalanmak isteyen bazı olumsuzluları da beraberinde getirmiştir. En önemlisi; VEKİLLİK mesleğinin de saygınlığını zedeleyen ve hiçbir zaman hoş göremeyeceğimiz, hatta; kaba bir tabirle "dolandırıcılık" olarak niteleyebileceğimiz çeşitli olumsuz çalışmalarla, iyi niyetli hak sahiplerine maddi ve manevi zarar verilmesidir. Canı yanan çok sayıda hak sahibi bulunmaktadır ve bu da esasen saygın bir yere sahip VEKİLLİK mesleğini, artık şüpheyle bakılan sıradan bir meslek haline getirmektedir.

Buradan hareketle, günümüzde pekçok hak sahibi, haklarının(marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, entegre devre topografyasıvb. gibi) korunmasını talep ederken(haksız olduklarını inkar edemeyeceğimiz sebeplerle) GARANTİ istemektedirler. Ve, günümüzde erişilen teknolojik alt yapı ve geçen zaman içinde oluşturulan entellektüel birikim, hak sahiplerinin bu taleplerinin çok büyük ölçüde karşılanabileceği bir ortam yaratmıştır. Herhangi bir hakkın(marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, entegre devre topografyasıvb. gibi) tescil edilebilirlik araştırması ve değerlendirmesi yapılırken uygulanacak esaslar ve kriterler halihazırda yasal olarak belirlenmiş ve belirli bir standarta oturtulmuştur.

Bu bağlamda, yapılan araştırma ve değerlendirme sonucu, hiçbir zaman % 100 tescil edilebilirliği garanti etmemekle birlikte, riskin en asgari düzeyde tespit edilmesine ve yorumlanmasına imkan vermektedir. Bütün bahsi geçen değerlendirmeler ışığında, BİLGE PATENT LTD. olarak, uzun yıllardan beridir edindiğimiz entellektüel sermaye birikimimizi, zaten varlığımızın temelini oluşturan siz değerli müşterilerimize, en iyi şekilde hizmet verebilmek için kullanabileceğimizi düşündük. Ve, gerekli araştırma ve değerlendirme yapıldıktan sonra kalan asgari riski de üstlenerek markalarınıza TESCİL EDİLME GARANTİSİ vererek başvurlarınızı yapmaya başladık.
İRGBPMTEİBHMREİYTNB
            ON-LINE BİLGE

* ONLINE MARKA
* ONLINE PATENT / F. MODEL
* ONLINE TASARIM

- Yeni başvurularınız için ARAŞTIRMA
- Eski başvurularınız için DOSYA TAKİBİ

işlemlerini   "BURADAN" yapabilirsiniz !...
GARANTİLİ Marka Tescili !
Son Tarih: Süresiz
Patent tescili ve/veya marka tescili yaptırarak haklarınızı koruyabileceğiniz en doğru yerdesiniz !...
© 2007 - 2016 Bilge Patent Ltd. Bu sitenin tüm hakları Bilge Patent Ltd.'ye aittir. Bilge Patent Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz!
ONLAR DA BİLGE PATENTTERCİH ETTİLER                                                       Tüm Referanslarımız...
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Ticaret Merkezi B-15 Blok No: 51 Esenler 34295 İstanbul, Türkiye
Tel.: +90 212 554 74 74 (pbx)   Faks: +90 212 554 74 74   e-ileti: bilgi@bilgepatent.com.tr
SABİT FİKİRLİ FİYAT
KAMPANYASI !
Son Tarih: 31.10.2009 / Sona Erdi
     
BİLGE PATENT LTD. "GARANTİLİ MARKA TESCİLİ" GARANTİ KOŞULLARI !...

Bilge Patent Ltd. tarafından siz değerli müşterilerimizin, zarar görmeden, korunabilir haklar elde etmesi için başlattığımız TESCİL EDİLME GARANTİLİ Marka Tescili uygulaması, özde çok detaylı ve uzun olmamakla birlikte bazı koşullar içermektedir:

  1. Tescili talep edilen marka, 556 Sayılı Kanun Hükmünde kararname hükümlerine aykırı olmamalıdır.
  2. Tescili talep edilen marka, Bilge Patent Ltd.'in, konusunda uzman çalışanları tarafından ön araştırmaya tabi tutularak tescil edilebilirlik değerlendirmesini olumlu geçmiş olmalıdır.
  3. Tescil edilebilirlik değerlendirmesi olumsuz sonuçlanan ya da tescil edilememe riski içeren marka başvuruları garanti kapsamı dışındadır.
  4. Figüratif markalar (logolar) için garanti, markayı oluşturan figüratif unsurların herhangi bir yerden alıntı olup olmadığına bağlıdır. Herhangi bir yerden alıntı yapılan ya da büyük ölçüde alıntı yapılarak oluşturulan figüratif markalar (logolar) garanti kapsamı dışındadır. Bu durumun sözleşmede özellikle belirtilmesi gerekir.
  5. Başvuru ücretlerini ya da diğer yapmaları gereken ödemeleri zamanında yapmayan başvuru sahiplerinin başvuruları da garanti kapsamı dışındadır.
  6. Başvurunun, garanti kapsamında geçekleştirilebilmesi için başvuru sözleşmesinin ayrılmaz bir parçası olan garanti koşuları eki de onaylanmalıdır.

Yukarıdaki koşulları içeren bir garantili başvuru yapıldığında, BİLGE PATENT Ltd., başvurunun herhangi bir nedenle reddedilmesi durumunda, başvuru sahibinin belirleyeceği yeni bir marka için, aynı garanti koşulları içinde, ek ücret talebi olmaksızın başvuru yapmayı GARANTİ ve TAAHHÜT eder.