Ana Sayfa         e-ileti        Site Haritası

İŞ ORTAKLARIMIZ

Bu bölümde, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde belirli anlaşmalar çerçevesinde iş ortaklığı; başka bir deyişle, can yoldaşlığı yaptığımız dostlarımıza ilişkin bağlantılar yer almaktadır.

Hani işletmecilikte bir söz vardır: "Her şeyi bilirsin; ama, her şeyi yapamazsın!" Özellikle, sektörel uzmanlaşmanın öne çıktığı ve hatta daha da ötesinde, aynı meslek içinde bile çeşitli kollara ayrılarak farklı uzmanlık alanlarının oluştuğu günümüzde, herkesin her işi yapması neredeyse imkansızdır. Buradan hareketle, işletmeler için, doğru kişilerle/kuruluşlarla ortak çalışabilme yeteneğinin geliştirilmesi kaçınılmaz bir zorululuk halini almıştır. Her işletme için geçerli olan bu kaçınılmaz durum, pek tabii Bilge Patent Ltd. için de geçerlidir.

Bilge Patent Ltd. olarak; size ek bir kazanç değil, iş sahibi olmayı taahhüt ediyoruz! Bilge Patent Ltd.'nin güvenli çatısı altında, uzman ve deneyimli bir kadronun desteğinden alacağınz güç ile işinizi geliştirmek istiyorsanız eğer, lütfen bizimle irtibata geçin!

Hala devam etmekte olan çalışma sistemimizi oluşturan zincirin vazgeçilmez derecede önemli birer halkası olan ve aşağıda bağlantıları verilen iş ortaklarımıza/dostlarımıza özverileri için teşekkür ederiz.
İŞ ORTAKLARIMIZ
İRGBPMTEİBHMREİYTNB
            ON-LINE BİLGE

* ONLINE MARKA
* ONLINE PATENT / F. MODEL
* ONLINE TASARIM

- Yeni başvurularınız için ARAŞTIRMA
- Eski başvurularınız için DOSYA TAKİBİ

işlemlerini   "BURADAN" yapabilirsiniz !...
GARANTİLİ Marka Tescili !
Son Tarih: Süresiz
Patent tescili ve/veya marka tescili yaptırarak haklarınızı koruyabileceğiniz en doğru yerdesiniz !...
© 2007 - 2016 Bilge Patent Ltd. Bu sitenin tüm hakları Bilge Patent Ltd.'ye aittir. Bilge Patent Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz!
ONLAR DA BİLGE PATENTTERCİH ETTİLER                                                       Tüm Referanslarımız...
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Ticaret Merkezi B-15 Blok No: 51 Esenler 34295 İstanbul, Türkiye
Tel.: +90 212 554 74 74 (pbx)   Faks: +90 212 554 74 74   e-ileti: bilgi@bilgepatent.com.tr
SABİT FİKİRLİ FİYAT
KAMPANYASI !
Son Tarih: 31.10.2009 / Sona Erdi