Ana Sayfa         e-ileti        Site Haritası
HABERLER / DUYURULAR
     
ÜLKER DÜNYA "ÇİKOLATA LİGİ"NDE 11. SIRAYA YÜKSELDİ !...


Türkiye`de gıda sektörünün lideri Ülker, çikolata ve şekerleme grubunda dünyanın ilk 100 firması arasında 11. sıraya yerleşti. 06 / 02 / 2010

Candy Industry Dergisi tarafından 9 yıldan beri hazırlanan "Küresel Top 100" listesinde Ülker, 2007'de 15`inci, geçen sene ise 12`nci sıradaydı. Araştırmada, dünya genelindeki tüm çikolata ve şekerleme şirketleri, ciro, çalışan sayısı ve üretim tesisleri bazında değerlendirmeye alınıyor. Ülker`den yapılan açıklamada, "Şirketimizin listenin üst sıralarında yer alması ve yerini her geçen yıl daha da güçlendirmesinin temelinde, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyerek, yenilikçi, güvenilir ve lezzetli ürünleri doğru zamanda tüketicilerin beğenisine sunmak yatıyor. Yıldız Holding`in (Ülker`in çatı kuruluşu) Ar-Ge`ye verdiği önemin bir sonucu olarak, Ülker markası her yıl portföyünü yenilikçi ve farklı ürünlerle geliştirmeye devam ediyor. Ülker markalı ürünlerin tüm ülke çapında geniş bir satış ağıyla en küçük satış noktasında bile bulunabilir olması da bu başarının arkasındaki önemli bir sebep." denildi. Candy Industry Dergisi, Ocak/2009 sayısında da Ülker`in satın aldığı ABD`li lüks çikolata devi Godiva`yı "altın fırsat" başlığıyla kapağında taşımıştı.


Kaynak: Zaman
İRGBPMTEİBHMREİYTNB
            ON-LINE BİLGE

* ONLINE MARKA
* ONLINE PATENT / F. MODEL
* ONLINE TASARIM

- Yeni başvurularınız için ARAŞTIRMA
- Eski başvurularınız için DOSYA TAKİBİ

işlemlerini   "BURADAN" yapabilirsiniz !...
GARANTİLİ Marka Tescili !
Son Tarih: Süresiz
Patent tescili ve/veya marka tescili yaptırarak haklarınızı koruyabileceğiniz en doğru yerdesiniz !...
© 2007 - 2016 Bilge Patent Ltd. Bu sitenin tüm hakları Bilge Patent Ltd.'ye aittir. Bilge Patent Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz!
ONLAR DA BİLGE PATENTTERCİH ETTİLER                                                       Tüm Referanslarımız...
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Ticaret Merkezi B-15 Blok No: 51 Esenler 34295 İstanbul, Türkiye
Tel.: +90 212 554 74 74 (pbx)   Faks: +90 212 554 74 74   e-ileti: bilgi@bilgepatent.com.tr
SABİT FİKİRLİ FİYAT
KAMPANYASI !
Son Tarih: 31.10.2009 / Sona Erdi