Ana Sayfa         e-ileti        Site Haritası
HABERLER / DUYURULAR
     
BİLGE PATENT LTD.  "MARKA & PATENT PAYLAŞIM FORUMLARI"  YAYINDA !...


Bilge Patent Ltd. öncülüğe devam ediyor! Fikir sahiplerinin, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda, ögürce tartışıp fikir alış verişinde bulunabilecekleri bir platform olarak "Marka & Patent Paylaşım Forumları"nı 01.12.2009 itibariyle ortak kullanıma sundu.

"Marka & Patent Paylaşım Forumları"nın ana amacı; üreten, geliştiren ve dolayısıyla hem bireysel hem de kitlesel ilerlemeye katkı sağlayan kişilerin/kuruluşarın fikirlerini paylaşmak; hatta, daha da geliştirmek için özgürce tartışıp, fikir alış verişinde bulunmalarını sağlamaktır. Merak ettikleri pek çok konu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Sanal dünyanın sınırları olmayan sonsuz boşluğunda, milyonlarca insana ulaşarak kendilerini ifade etme olanağı bulabilecekleri bu ortamda, ortaya koydukları çalışmalarının korunması için, dikkat etmeleri/özen göstermeleri gereken yasal uygulamalar konusunda da Bilge Patent Ltd.'in deneyimlerinden ve yol göstericiliğinden faydalanma imkanına sahip olmaktadırlar.

"Marka & Patent Paylaşım Forumları" kendi alanında bir ilk olarak hayata geçirilmiştir. Muhakkak ki, geliştirilmesi gereken ve/veya eklenmesi gereken pek çok eksik yönü bulunmaktadır. Bütün bu eksiklikler zaman içinde, forum katılımcılarından gelecek talepler ve öneriler doğrultusunda giderilecek ve daha fonksiyonel ve kullanışlı bir platforma dönüştürülecektir.

Bu arada, forumlarda yönetici olarak görev almak isteyecek ve yöneticilik yapmak istediği konuda yeterli entellektüel sermayeye sahip, forumlarda katma değer yaratacak niteliklere sahip paydaşlarımızın taleplerini özenle değerendireceğimizi de belirtmek isteriz.

"Marka & Patent Forumları"na  http://forum.bilgepatent.com.tr  adresinden erişilebilmekedir.


Bilge Patent Ltd. Yönetimi
İRGBPMTEİBHMREİYTNB
            ON-LINE BİLGE

* ONLINE MARKA
* ONLINE PATENT / F. MODEL
* ONLINE TASARIM

- Yeni başvurularınız için ARAŞTIRMA
- Eski başvurularınız için DOSYA TAKİBİ

işlemlerini   "BURADAN" yapabilirsiniz !...
GARANTİLİ Marka Tescili !
Son Tarih: Süresiz
Patent tescili ve/veya marka tescili yaptırarak haklarınızı koruyabileceğiniz en doğru yerdesiniz !...
© 2007 - 2016 Bilge Patent Ltd. Bu sitenin tüm hakları Bilge Patent Ltd.'ye aittir. Bilge Patent Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz!
ONLAR DA BİLGE PATENTTERCİH ETTİLER                                                       Tüm Referanslarımız...
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Ticaret Merkezi B-15 Blok No: 51 Esenler 34295 İstanbul, Türkiye
Tel.: +90 212 554 74 74 (pbx)   Faks: +90 212 554 74 74   e-ileti: bilgi@bilgepatent.com.tr
SABİT FİKİRLİ FİYAT
KAMPANYASI !
Son Tarih: 31.10.2009 / Sona Erdi