Ana Sayfa         e-ileti        Site Haritası

YARATICI FİKİRLERE 20 BİN DOLAR !...

Dünya Bankası, "Yaratıcı Kalkınma Fikirleri Yarışması: Geleceğimizi Şekillendirelim" ile gençlerin yaratıcı fikirlerine 20 BİN DOLAR verecek. Gençlerin yaratıcı fikirlerini desteklemeyi amaçlayan yarışmaya katılmak isteyenlerin 15-24 yaş aralığında olması yeterli. Yarışmaya son başvuru tarihi ise 15 Şubat 2009’da. Yaratıcı Kalkınma Fikirleri Yarışması, 2009 yılında "Türkiye’de Gençlik: Geleceğimiz Şekillendirelim" temasıyla düzenleniyor. Yaratıcı Kalkınma Fikirleri, "Türkiye’de Gençlik: Geleceğimizi Şekillendirelim" Yarışması kapsamında bugünün gençleri için yeni düşünce şekli ve yeni başlangıçlar oluşturan her bir projeye 20 bin dolar kaynak sağlanacak. Yaratıcı Kalkınma Fikirleri Yarışması, Dünya Bankası ve ortakları tarafından tüm dünyada Development Marketplace baslığı altında küresel, bölgesel ve ulusal düzeylerde yürütülen bir hibe programı.

SON BAŞVURU 15 ŞUBAT’TA

Yaratıcı Kalkınma Fikirleri "Türkiye’de Gençlik: Geleceğimizi Şekillendirelim" Yarışması için son başvuru tarihi 15 Şubat 2009 olurken konuyla ilgili ayrıntılı bilgi www.ab-ilan.com ve yarışmanın resmi sitesi www.yaraticifikirler.org’dan edinilebilecek. Başlangıç aşamasında bulunan ve potansiyel olarak kalkınmaya etkisi yüksek yaratıcı projelere de yarışma kapsamında hibe sağlanacak. Yarışmaya, her alanda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, yaş sınırı olmaksızın en az iki kişiden oluşan gruplar, gençlik toplulukları, gençlik meclisleri, öğrenci toplulukları, üniversite öğrenci konseyleri, meslek liseleri, kent konseyleri ve belediyeler katılabilirken, sunulacak projeler 15 -24 yas grubu gençler tarafından yapılması gerekiyor.


Kaynak: www.yaraticifikirler.org
İRGBPMTEİBHMREİYTNB
            ON-LINE BİLGE

* ONLINE MARKA
* ONLINE PATENT / F. MODEL
* ONLINE TASARIM

- Yeni başvurularınız için ARAŞTIRMA
- Eski başvurularınız için DOSYA TAKİBİ

işlemlerini   "BURADAN" yapabilirsiniz !...
Tarih:
Sayı :
BİLGE PATENT ELEKTRONİK BÜLTENİ
Ocak /2009
005
Patent tescili ve/veya marka tescili yaptırarak haklarınızı koruyabileceğiniz en doğru yerdesiniz !...
© 2007 - 2016 Bilge Patent Ltd. Bu sitenin tüm hakları Bilge Patent Ltd.'ye aittir. Bilge Patent Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz!
ONLAR DA BİLGE PATENTTERCİH ETTİLER                                                       Tüm Referanslarımız...
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Ticaret Merkezi B-15 Blok No: 51 Esenler 34295 İstanbul, Türkiye
Tel.: +90 212 554 74 74 (pbx)   Faks: +90 212 554 74 74   e-ileti: bilgi@bilgepatent.com.tr