Ana Sayfa         e-ileti        Site Haritası

BİLGE PATENT İLK E-BÜTENİNİ SİZE ULAŞTIRMANIN GURURUNU YAŞIYOR !...

Bilge Patent Ltd. kurulduğu günden bu yana, gerek müşterilerine sunduğu hizmet kalitesiyle, gerekse kurumsal yapılanma sürecinde ortaya koyduğu çeşitli yeniliklerle, sektörde söz sahibi olmaya devam edeceğinin sinyalerini veriyor. Tamamen, toplumsal bilgilendirme ve gelişme sürecine katkı sağlamak amacıyla hazırladığımız bu ilk E-Bültenimizi inceledikten sonra, gelecek sayıları ilgiyle bekleyeceğinizi umuyoruz.

E-Bültenlerimiz, fikri ve sınai haklarla ilgili çeşitli konularda haberler ve/veya size fayda sağlayacağına inandığımız değerlendirmeler, uzman görüşleri ve diğer çeşitli bilgiler içerecektir. Hatta, fikri ve sınai mülkiyet haklarıyla sınırlı kalmak kaydıyla yayınlanmasını istediğiniz makaleleriniz, haberleriniz ve benzerleri de uzmanlarımız tarafından gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra bültenlerimizde yayınlanabilecektir.

Elektronik bültenlerimiz aylık olarak yayınlanacaktır. Elektronik bültenlerimiz dışında, fikri ve sınai haklarla ilgili çeşitli gelişmelere ya da ihtiyacınız olan diğer bilgilere, içeriği sürekli geliştirilen ve güncelliği konusunda da son derece hassas olduğumuz web sitemizden ulaşmanız da mümkün. www.bilgepatent.com.tr adresinden erişebileceğiniz web sitemizde; konumuzla ilgili bilgilerden haberlere, satılık markalardan kampanyalara, destek uygulamalarına kadar pekçok detaya erişebilirsiniz.

İRGBPMTEİBHMREİYTNB
            ON-LINE BİLGE

* ONLINE MARKA
* ONLINE PATENT / F. MODEL
* ONLINE TASARIM

- Yeni başvurularınız için ARAŞTIRMA
- Eski başvurularınız için DOSYA TAKİBİ

işlemlerini   "BURADAN" yapabilirsiniz !...
Ağustos /2008
001
Tarih:
Sayı :
BİLGE PATENT ELEKTRONİK BÜLTENİ
Patent tescili ve/veya marka tescili yaptırarak haklarınızı koruyabileceğiniz en doğru yerdesiniz !...
© 2007 - 2016 Bilge Patent Ltd. Bu sitenin tüm hakları Bilge Patent Ltd.'ye aittir. Bilge Patent Ltd.'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz!
ONLAR DA BİLGE PATENTTERCİH ETTİLER                                                       Tüm Referanslarımız...
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Ticaret Merkezi B-15 Blok No: 51 Esenler 34295 İstanbul, Türkiye
Tel.: +90 212 554 74 74 (pbx)   Faks: +90 212 554 74 74   e-ileti: bilgi@bilgepatent.com.tr